O nas

Kwiaciarnia Artico to przejaw miłości do kwiatów oraz talentu artystycznego, co zaowocowało otwarciem studia florystycznego w 2008 roku. Ukończone kursy florystyczne oraz szkolenia to dowód na nieustanne doskonalenie umiejętności z zakresu pielęgnacji roślin i tworzenia aranżacji kwiatowych.

Jesteśmy firmą zaangażowaną w projekty, które wykonujemy. Szczególną uwagę zwracamy na detale oraz oczekiwania naszych Klientów. Dzięki temu nasi Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalną i miłą obsługę oraz satysfakcjonujący efekt końcowy.

Obszerną wiedzę oraz doświadczenie wykorzystujemy podczas prowadzenia szkoleń florystycznych, szerząc wiedzę z zakresu florystki cieszącej się coraz większą popularnością. Nasze umiejętności zostały docenione poprzez przyznanie nam znaku „Małopolskich standardów”, co jeszcze bardziej motywuje nas to doskonalenia warsztatu florystycznego.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące poczty kwiatowej, wiązanek, realizacji zamówienia, prosimy o kontakt. Nasz Zespół jest do Państwa dyspozycji.

+ 48 515 716 439
e-mail: biuro@artico.com.pl

Masz pytania? Napisz do nas.z bloga

pokaz florystyczny

krótki pokaz florystyczny

szkolenia

Ciągle się uczę i szkole